HİZMETLER

Prodüksiyon

Kurumsal Tanıtım filmleri

Kurumsal video çalışmaları
Kurumsal & Konsept fotoğraf çalışmaları
Ürün ve hizmet tanıtım videoları
Etkinlik ve röportaj çekimleri

Sanat Etkinlikleri

Workshop

"Yaratıcılığını Keşfet" Atölye Etkinlikleri Resim Yapımı,Maket Yapımı, Porselen Boyama, Tişört/Çanta Tasarımı,Seramik Obje Tasarımı,Maske Tasarım Deniz Kabukları Tasarımı,Bitki Tasarım ve dahası..​

CREATE THE CRAFT & TALENTPOLİTAN

Yayıncılık

Kurumsal Yayıncılık

Dijital Yayıncılık
Basılı Yayıncılık
İçerik Yönetimi
Tasarım

 

PAZARLAMA İLETİŞİMİ (MPR)

Pazarlama hedefinde ana hedefimiz satış ve pazarlamaya yönelik ikna edici iletişim stratejileri oluşturarak destekleyici projeler üretmek ve bilinçlendirme kampanyaları düzenleyerek marka bilinirliğini arttırmak.

ALGI YÖNETİMİ

Hedef kitlenin kültür ve değerlerine uygun düşen yönetimi gerçekleştirmek ve marka kimliğine uygun olarak, hedef kitlenin sempatisini kazandıracak çalışmalar organize etmek.

KURUMSAL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI (CPR)

Kurum kimliğini oluşturarak bunu sürekli gelişen bir yapıya oturtmak, doğru kitleye mesajları iletmek, kurum imajına uygun iletişim stratejilerini belirlemek, kurumun sektöründe öncü olmasını sağlamak, gündem ve lider iletişimi ile marka bilinirliğini arttırmak.

MARKA İLETİŞİMİ DANIŞMANLIĞI

İş ortağı kurum, kuruluş marka ve organizasyon bazındaki iş ortaklarının hedefleri doğrultusunda hedef kitlesi ile en etkin biçimde ve en doğru kanallar yoluyla buluşmasını sağlayacak olan marka iletişimi yönetiminin üstlenilmesi.

SOSYAL SORUMLULUK İLETİŞİMİ

Kurumların marka kimliği, pazarlama hedefleri ve iletişim stratejileri ile birebir örtüşen kurumsal sosyal sorumluluk fikirlerinin projelendirilmesini, planlanmasını, uygulanmasını ve medya iletişimi süreçlerini yönetmek.

SOSYAL MEDYA İLETİŞİMİ

Yeni çağın en güçlü iletişim aracı sosyal medyada marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi sağlayarak, marka kimliğine uygun olarak müşterilerle dijital ortamdaki birlikteliğin yönetilmesi.

İLETİŞİM

Hizmetlerimizden faydalanmanız için tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmanız.